Dejme sejčkům na budku!

Česká pohanská společnost z.s., vyhlašuje u příležitosti letošního svátku zimního slunovratu novou sbírkovou akci pro členy ČPS na podporu záchrany sýčka obecného v české přírodě. Ať dávný společník moudré Bohyně Atény z našich krajů nezmizí!

fb, g plus, web banner cps-01

Před dvěma lety jsme v ČPS započali tradici příspěvkem pro sýčka v Záchranné stanici na Makově. Letos jsme se rozhodli v naší snaze posunout od záchrany jednoho exempláře k podpoře záchrany celé populace.

Z vašich mimořádných členských příspěvků, které odešlete na náš transparentní účet 2400237583/2010 s variabilním symbolem 484, podpoříme výrobu a instalaci hnízdní budky pro sýčka ve volné české krajině. Projekt na záchranu populace sýčka obecného realizuje Česká společnost ornitologická. Více o projektu se dozvíte na http://new.birdlife.cz/sycek/
Výše příspěvku je na vašem uvážení. Minimální cílová částka sbírky je 1 700 Kč – tedy cena jedné budky. „Sejčkům“ na budku ale samozřejmě poputují všechny peníze, které pošlete.

Pozor, akce končí 10. prosince.pohane zemi

Nejste členem ČPS a rádi byste se do sbírky také zapojili? Ozvěte se na adresu jarmila.cikankova@pohanskaspolecnost.cz určitě pro vás najdeme řešení.

Podpořte s námi snahu o záchranu sýčka a Dejme sejčkům na budku!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

fifteen − five =

Přihlaste se k odběru: