7 zaručených tipů jak se stát tragédem, který si náboženstvím řeší vlastní mindráky

— věnováno pestré pohanské komunitě —

Představ si na chvíli náboženství jako blahodárnou kadibudku, do které si můžeš odložit všechny životní trable a těžkosti. Poskytuje Ti úlevu od všech šrámů, jizev a nenaplněných potřeb. Čím častěji a intenzivněji v té kouzelné budce úlevu provádíš, tím větší je šance, že všechno, co do ní naložíš, nestačí zpracovat čas. Veškerý ten náklad pak přeteče přes okraj, kde začne žít svým vlastním životem. Tady je 7 zaručených tipů jak tomu jít naproti.

  1. Svět je plný utrpení. Je potřeba ho vyléčit.

Čím temnějšími zákoutími v životě procházíš, tím víc poučuj ostatní o tom, jak by sami měli žít. Většina z nás není schopná spasit ani sebe sama, natož pak někoho jiného. Proto je potřeba nechat Tvojí raněnou mysl ještě trochu zchromnout a v pravý čas pak vyrazit na spasitelskou misi. Nejlépe začít léčit – druhé lidi, společnost, planetu!

  1. Najdi si svého guru. On ví přesně, co potřebuješ!

Velmi důležité je hledání jednoduchých řešení, které nabízejí charismatičtí vedoucí seminářů a jiní ideologičtí lídři. Čím víc budeš sát jejich moudrost, tím větší budeš mít pocit, že Tě máma nekojila. Určitě se najdou i další bolístky, které Tě udrží v jejich hřejivém náručí. A to je teprve začátek. Až ucítíš jemné lechtání na druhé čakře, začni předávat jejich spirituální tunel dál.

  1. Radost stranou. Život je vážná věc.

Tvářit se jako bys měl v zadku ostnatej drát a někdo s ním neustále otáčel. To je stav, kterého potřebuješ dosáhnout! K tomu je třeba odmítnout naivní radost ze života a soustředit se na opravdu smrtelně vážné věci. A když už se náhodou budeš smát, směj se druhým. Sobě nikdy!

  1. Pochyby jsou pro sraby. Pravda je jenom jedna.

Samozřejmě, že ta Tvoje! Hodně o ní mluv a málo poslouchej, co říkají druzí. „Zpětná vazba“ je od teď něco jako kletba, jasný? Pokud začneš pochybovat, je to začátek konce. V takovém případě je potřeba se ještě trochu víc uzavřít do vlastního světa a štěkat jenom zpoza plotu. Kdyby na tebe někdo vyrukoval s kritickým myšlením, nedostatek jeho víry vyřeší poctivý brainwashing.

  1. Od reality zdrhej co nejdál. Smrdí a kouše.

Pořádně si šňupni z duchovna a vyraž na dlouhou emotivní jízdu po spirituální duze. Dnešní společnost je plná mamonu a konspirace. Vzdělání z nás dělá ovce a loutky v rukou establishmentu. Nenech se tím svázat a ukaž světu, že je Tvoje duše volná jako pták. A taky bacha na vztahy. Hlavně ty zralý! Odvedou Tě z cesty bohů a přinutí k zodpovědnosti! To nesmíš dopustit!

  1. Využij náboženství pro podnikání nebo politickou agitku.

Nejvyšší čas, začít se angažovat v nějakým zajímavým politickým tématu. Dneska hodně frčej třeba uprchlíci! Dej dohromady pár kámošů, stlučte šibenici a vyražte bránit naše evropský hodnoty na Václavák. Nebo se vrhni do byznysu. Nejlíp nějakého „vědomého“. Můžeš třeba léčit auru. Je jedno, k čemu to je. Hlavní je, kolik lidí tomu uvěří.

  1. Začni určovat, čí život má hodnotu.

Sem se dostane jen elita! Až budeš dostatečně přesvědčený o svojí výjimečnosti, objev v sobě proroka a začni vydávat osvícený soudy. Čím míň o něčem víš, tím drsnější buď. Můžeš začít u konkrétních lidí, ale nejlepší je vrhnout se rovnou na celý skupiny. Muslimáci, cikáni, sluníčkáři, židozednáři, vědátoři, feminacistky, ekoteroristi, homoklády…stačí si jen vybrat, kdo může za Tvůj posranej život…

 

::: TPM :::

znicze-1421342-1600x1200

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four × 2 =

Přihlaste se k odběru: